الین سیرالین سیر

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

قبلا عضو شده اید؟

الین سیرالین سیر
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

حساب کاربری ندارید؟

ویزا فرانسه

مراحلی که لازم است درباره ویزای فرانسه بدانیم

 

اگر قصد دارید برای ایام تعطیل خود سفر به کشور فرانسه را انتخاب کنید باید قبل از هر کاری بابت گرفتن بابت گرفتن فرانسه اقدام و نکات مهم وضروری که برای گرفتن ویزای فرانسه لازم است رعایت کنید.

پس ما برای کمک به بهتر و راحتتر شدن در مراحل اخذ ویزای فرانسه در این صفحه  نکات مهم درباره ویزای فرانسه را برای شما توضیح میدهیم.

 

طریقه اخذ ویزای فرانسه

قبل انجام مراحل برای ویزای فرانسه باید مدت اقامتدر سفر و هدف از سفر و نوع ویزای فرانسه را تعیین کنیدکه میتوان از دو مرکز خدمات ویزای فرانسه شامل سفارت فرانسه در خیابان نوفل لوشاتو ویا مرکز خدمات VFSگلوبال اقدام کرد.

ویزای توریستی فرانسه, ویزای تحصیلی فرانسه,ویزای خانوادگی فرانسه و وقت سفارت فرانسه در مرکز وی اف اس گلوبال انجام میشود

ویزای فرانسه فوری

کشورفرانسه ویزاهای توریستی خود را به صورت کوتاه مدت صادر میکند.

ازمهمترین اقدامات قبل سفر دریافت وقت سفارت فرانسه و اخذ ویزای فرانسه شینگن میباشد.

اگر قصد سفر به کشور فرانسه دارید و مایلید که ویزای شینگن فرانسه را در کمترین زمان ممکن اخذ کنید با الین سیر تماس بگیرید.

دریافت ویزای فرانسه شینگن در زمان های مشخص شده

برای دریافت ویزای فرانسه زمان هایی مشخص شده است که میتوان نسبت به آن زمان بابت دریافت ویزای فرانسه اقدام کرد.

گرفتن ویزای فرانسه و زمان آن

دقت کنید اززمانی که شما برای وقت سفارت فرانسه اقدام میکنید وبرای شما کانفرم وقت سفارت برای شما ارسال شد شما مدارک مورد نیاز ویزای فرانسه را برای ترجمه به دفاتر رسمی ترجمه ارائه می دهید و بعداز آن فرم مشخصات خودرا در فرم اپلیکیشن پر کرده وتمامی این مدارک باید قبل از ورود به سفارت فرانسه آماده شود.

مدارک مورد نیاز سفارت فرانسه برای ویزای توریستی فرانسه

سند ملکی-مدارک شغلی-پرینت سه ماهه بانک و تمکن سه ماهه به زبان لاتین-رزرو هتل و بلیط-فرم اپلیکیشن سفارت فرانسه-دوقطعه عکس 5/3*5/4-اصل گذرنامه –شناسنامه- بیمه مسافرتی.

سعی کنید بای اخذ ویزای شینگن یا ویزای فرانسه برای اولین بار با آگاهی کامل اقدام کنید زیرا با شرایط کنونی برای اخذ ویزای فرانسه اگر از طریق آژانس مورد اعتماد سفارت فرانسه اقدام شود که به صورت تور فرانسه امکان بهتری برای دریافت ویزای فرانسه خود دارید.

برای اخذ ویزای فرانسه برای بار دوم یا سوم بهتر است حداقل 3ماه از مدت انقضای ویزای قبلی خود گذشته باشد.

برای اخذ ویزای فرانسه باید حساب بانکی سه ماه که ارائه می دهید حداقل از 70میلیون تومان برای هرنفر به بالا باشد.بهتراست ذکر کنیم گردش حساب خیلی مهمتر از تمکن مالی در اخذ ویزای فرانسه می باشد.

نکات خیلی مهم درباره درخواست ویزای فرانسه

1-اگر به صورت خانوادگی سفر می کنید بابت هرنفر فرم ویزای فرانسه پر میشود.

2-تمامی مدارک ترجمه شده را با یک کپی داشته باشید که در بخش بررسی پرونده ویزای فرانسه نزد سفارت می ماند.

3-اگر برای سفر به کشور فرانسه قصد تحصیل یا کاررادارید با ویزای توریستی فرانسه نمیتوانید بمانید.این نوع ویزای فرانسه به صورت فقط توریستی وبه مدت تعداد شبهای اقامت در هتل که به سفارت فرانسه می دهید صادر شده است.

4-دقت کنید که بعداز ورود به سفارت فرانسه بابت ویزای فرانسه به هیچ عنوان موجودی حساب بانکی خودرا کاهش ندهید در غیر اینصورت سفارت فرانسه شمارا ریجکت می کند.

5-بهتراست بدانید برای اخذ ویزای فرانسه بابت تعداد شبهایی که در کشور فرانسه برنامه ریزی کردید به همان مدت رزرو هتل الزامی می باشد.

دریافت ویزای فرانسه شینگن

بعداز اینکه شما به مرکز خدمات دریافت ویزای فرانسه در روز وقت سفارت حضور داشتید و مدارک را تحویل دادید باید صبر کنید تا سفارت فرانسه پرونده شما را بررسی کند.

مدت زمان بررسی پرونده برای اخذ ویزای فرانسه توریستی 2الی3هفته میباشد.

اگربا شرایط ویزای فرانسه شما موافقت شد لیبل ویزای فرانسه در سفارت به یکی از صفحه های پاسپورت چسبانده می شود واگر با درخواست ویزای فرانسه شما موافقت نشود ریجکت شده اید و بابت ان برگه ریجکتی دریافت میکنید.

 

دلایل ریجکت شدن ویزای فرانسه به شرح ذیل می باشد

1-عدم توانایی مالی برای اقامت در کشور فرانسه

2-قانع نشدن آفیسر ویزا در مورد سفر شما

3-عدم اعتماد به شما به بازگشت از کشورفرانسه

4-ارائه مدارک ناقص و غیر واقعی

 

 

درصورت نیاز به مشاوره برای سفر به کشور فرانسه و یا دریافت ویزای فرانسه با شماره77711444-021 ویا شماره همراه 09123459958 تماس بگیرید.