الین سیرالین سیر

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

قبلا عضو شده اید؟

الین سیرالین سیر
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

حساب کاربری ندارید؟

شرایط دریافت ویزای هلند

اگر می‌خواهید برای تعطیلات خود، گذراندن در کشورهلند را انتخاب کنید، باید برای گرفتن ویزای هلند اقدام کنید. قطعاً دانستن یک سری نکات که بتواند در گرفتن راحتِ ویزای هلند شما را کمک کند، می‌تواند برای شما خوشایند باشد پس ادامه این مقاله را دنبال کنید تا نکات مهمی را درباره اخذ ویزای هلند بگوییم.

ویزای هلند و انواع آن

امروزه اگر قصد سفر به هلند کردید، باید از بین انواع ویزاهایی که کشور هلند در اختیار شما قرار می‌دهد، بر اساس اهدافی که از سفر دارید یک مورد را انتخاب کرده و اقدام به گرفتن ویزا کنید.از انواع ویزای هلند

می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

1-ویزای شینگن توریستی           2-ویزای پزشکی                  3-ویزای تحصیلی      4- دیدار اقوام و خانواده

5-ویزای ازدواج                6- ویزای مقامات رسمی

نکته ای که وجود دارد این است که ویزای هلند از نوع شینگن توریستی را هلند به‌ صورت کوتاه‌مدت و بلندمدت ارائه می‌کند ضمن اینکه ارائه اقدام برای ویزای توریستی همراه است با انجام یک سری مصاحبه‌ها و مراجعات حضوری که باید انجام شود.

.

مراحلی که باید برای دریافت ویزای هلند طی کنید:

اولین کاری که باید انجام دهید این است که یا به سفارت هلند مراجعه یا اینکه از طریق آژانس مسافرتی انجام شود. دقت کنید که هر کدام از اعضای خانواده شما باید یک فرم مجزا برای خودش داشته باشد البته اگر قصد سفر به صورت خانوادگی داشته باشند.
حال باید منتظر ماند تا نوبت مصاحبه شما توسط سایت سفارت مشخص گردد. بعد از تعیین نوبت باید دقت داشته باشید روزی که برای اخذ ویزای هلند و انجام مصاحبه به سفارت مراجعه می‌کنید تمامی مدارک خود را به همراه داشته باشید.
البته اخیراً دادن نوبت از طریق ایمیل شده است که باید دراین‌باره هم دقت لازم را داشته باشید.

اطلاعات در مورد مدارک لازم برای طی مراحل اخذ ویزای هلند را میتوانید در قسمت فرم ها و مدارک تهیه کنید.

گرفتن ویزای هلند و زمان موردنیاز

دقت کنید که حدود دو هفته صدور ویزای هلند طول می‌کشد. البته برای صدور قطعی مدارک، زمان بیشتری را صبر داشته باشید. زمانی که شما مدارک را تحویل می‌دهید حدوداً باید ۶ هفته صبر کنید تا سفارت هلند به شما اجازه دهد که آیا مجاز به دریافت ویزای هلند هستید یا خیر. تمامی زمان‌های بالا را در نظر بگیرید و اقدام کنید. بهترین راهکار این است که زودتر از موعد مشخص برای سفر به فرانسه اقدام به گرفتن ویزای فرانسه نمایید و بدون دغدغه به سفر خود ادامه دهید.

دریافت ویزای هلند در زمان‌های مشخص

دقت کنید که زمان مشخصی برای دریافت ویزای هلند وجود دارد که می‌توانید در آن زمان‌ها به آن مراجعه کنید تا بتوانید نسبت به دریافت ویزای هلند اقدام کنید

برای دریافت ویزای هلند خود می‌توانید در روزی که به شما اطلاع داده شده به شرکت خدمات روادید سفارت راجعه نمایید.

نتیجه گیری

اگر قصد گرفتن ویزای هلند را دارید و می‌خواهید به این شهر بروید باید نکات مربوط به گرفتن ویزای هلند را بدانید تا بتوانید به بهترین شکل ممکن اقدام به دریافت آن نمایید. باز هم نکاتی که در این مقاله بیان شده است را بخوانید و مهم‌ترین نکات را اجرایی کنید تا بتوانید با دریافت ویزای هلند، از سفر خود لذت ببرید

درصورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه09123459958 تماس بگیرید.