3

تمام تورهای الین سیر

مقصد خود را انتخاب کنید :

تاریخ خود را انتخاب کنید :

انواع تورها :

تور خارجی

تور داخلی

تور اروپایی

تور آسیایی

تور زیارتی

حداکثر قیمت :

یورو

فقط مشاهده تبلیغات

مدت زمان تور :

1 - 3 روز

3 - 6 روز

6 - 9 روز

9 - 12 روز

سطح مهارت :

سخت

عادی و کم

متوسط

حداقل سن :

10 سال

18 سال

3 سال

اگر به دنبال تمدد و آرامش اعصاب در بهشتی طبیعی با آب و هوایی مطبوع هستید، به مالدیو، سرزمین رویایی مملو از جزیره‌های حیرت‌انگیز سفر کنید.کشور مالدیو مجموعه ای از جزایر که دراقیانوس هند قرار گرفته است در واقع مالدیو از 192 جزیره اصلی و تعداد زیادی جزیره کوچک تشکیل شده

جزییات

جاذبه های گردشگری ایتالیا در برنامه های تلویزیونی بسیاری از فیلم های هالیوودی و در داستان های مدرن بار ها و بارها به نمایش گذاشته شده اند، اما همچنان برگزاری تور های گردشگری به ایتالیا برای دیدن جاذبه های گردشگری آن بسیار پرفروش است.

جزییات

این کشور چیزی فراتر از شکلات‌های معروف‌اش دارد. از رشته‌کوه‌های آلپ و پارک ملی سوئیس گرفته تا دریاچه‌ی ژنو و شهر دو هزار ساله‌ی زوریخ، تعداد جاذبه‌های گردشگری و اماکن دیدنی این کشور محصور در خشکی، بی‌نهایت است.تاریخ سوئیس به حدود ۱۵۰,۰۰۰ سال قبل باز می‌گردد.

جزییات

دیدنی های اسپانیا کم نیست.شما میتوانید روح کشور اسپانیا را در جاذبه های گردشگری اش پیدا کنید.زیبایی هایی که تاریخچه متفاوت ، فرهنگ غنی ،و طبیعت شگفت آور این کشور را به گردشگران نشان میدهد.الین سیر پیشنهاد میکند این تور فوق العاده را به هیچ عنوان از دست ندهید.

جزییات