3

تور داخلی

بسته های تور

4 تور در تور داخلی

آدرس ما :

تهران، اتوبان شهید ستاری شمال، جنب مرکز خرید کورش، پلاک 1، واحد 13

شماره تماس ما :

021-77711444

بسته های تور

قشم از بکرترین جزایر کشور و مروارید خلیج فارس است. این جزیره مرجانی از کانون های گردشگری دریایی است و در جذب گردشگر در ردیف 5 کشور اول خاورمیانه قرار دارد. قشم در گذشته نیز مورد توجه بوده است. زمستان های ملایم منطقه بهترین فصل سفر به این جزیزه زیباست.

جزییات

شیراز، شهری زیبا و تاریخی و حتی افسانه ای در ایران و یکی از معروف ترین مناطق کشور است که از دیرباز تا کنون مهد فرهنگ و زیبایی بوده است. این شهر زیبا که در استان فارس و در جنوب کشور قرار گرفته است گویی تکه ای از بهشت خداست که بر روی زمین به انسان ها ودیعه داده شده است.

جزییات

مشهد شهری زیارتی و سیاحتی در شمال شرق کشور است و مهم ترین قطب گردشگری مذهبی کشور و نیز دومین شهر مذهبی جهان محسوب می شود. این سرزمین آب و هوایی معتدل متمایل به سرد و خشک دارد و دارای تابستان هایی گرم و خشک و زمستان هایی سرد و مرطوب است.

جزییات

کیش از بکرترین جزایر کشور و مروارید خلیج فارس است. این جزیره مرجانی از کانون های گردشگری دریایی است و در جذب گردشگر در ردیف 5 کشور اول خاورمیانه قرار دارد. کیش در گذشته نیز مورد توجه بوده است. زمستان های ملایم منطقه بهترین فصل سفر به این جزیزه زیباست.

جزییات